Doprava Zboží

 

Rychlá zásilková doprava po celé ČR a SK. Pokud je více balíků na 1 adresu, tvoří cenu jen jejich celková hmnotnost, nezáleží na počtu balíků! Zboží vám bude doručeno do 24 hodin, střední a východní Slovensko pak do 48 hodin k vašemu domu od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 20 hodin. Pokud se rozhodnete pro tento druh doručení je zapotřebí, aby jste uvedli tu adresu, kde je Vás nebo Vašeho zástupce možné během rozvozového času zastihnout. Před samotným rozvozem Vás bude na tel.čísle uvedeném v objednávce kontaktovat řidič a domluví se na přesnějším čase rozvozu. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. 

Cena dopravy v rámci ČR je 100 Kč včetně DPH.  Poplatek za dobírku je + 40Kč s DPH.

Objednávka nad 6.000 Kč včetně DPH je v rámci ČR ZDARMA.

-uvedené ceny pro standartní doručení: po ČR do 24 hodin

západní Slovensko (kraje Bratislava, Nitra, Trenčín) již do 24 hodin

střední a východní Slovensko doručení do 48 hodin

Zvláštní dodací podmínky:

TOP-PRIVAT (večerní doručení) – bez příplatku (Platí jen když je místo vykládky v městě sídla depa TOPTRANSu,

v ostatních případech se účtuje navíc paušál 300,- Kč.)

TOPTIME po ČR (přeprava do 12-té hodiny následujícího pracovního dne) – příplatek ve výši 25% z tarifu

TOP-WEEKEND (sobotní doručení) – příplatek ve výši 50% ze základního tarifu + 500,- Kč paušál

PŘEVZETÍ ZÁSILKY - Reklamace mechanického poškození - Zákazníkovi doporučujeme zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. Podepsáním přepravního listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. V případě poškození doporučujeme sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu nahlašte do 3 dnů od převzetí zásilky dopravci. V případě reklamace doporučujeme NEVYHAZOVAT OBAL - je předmětem důkazního řízení. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.


 

 

 

 

 

 


Vývoj a výroba: Pro složení komponent našich produktů se využívá posledních poznatků a objevů výzkumu z oblasti nanotechnologie. Při vývoji spolupracujeme s několika evropskými vědeckými instituty a laboratořemi. Stabilitu výrobních postupů garantují kontroly jakosti jednotlivých výrobních kroků. Klademe důraz na nejvyšší kvalitu a funkci výrobků.
Výrobky uvádíme na trh pod značkou NANO4YOU, případně pod privátním značkou našich zákazníků. Konkrétní řešení jsou navrhována podle požadavků trhu. Naše výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví neškodné.